×

معرفی مجتمع آموزشی آپادانا

خانه » معرفی مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا (ایرکاس) یکی از زیر مجموعه های هولدینگ کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران بوده و همراه سایر زیر مجموعه های ایرکاس اقدام به فعالیت های آموزشی در رشته های مختلف می نماید(معرفی مجتمع آموزشی آپادانا).

مجتمع آموزشی آپادانا یکی از زیر مجموعه های هولدینگ کنسرسیوم دانشگاهیان و متخصصان ایران بوده و زیر نظر ایرکاس اقادام به برگزاری دوره های آموزشی در رشته ها و حوزه های گوناگون می نماید(معرفی مجتمع آموزشی آپادانا).

این مجموعه با اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور ، بیشتر حرفه های این سازمان را نیز تحت پوشش قرار می دهد. آپادانا با داشتن بیش از دو شعبه فعال در تبریز و امکانات آموزش مجازی در سرتا سر کشور فعال می باشد.

از پر مخاطب ترین دوره های این مجموعه می توان به دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی ، آموزش تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ، آموزش تعمیرات برد های الکترونیکی ، آموزش نسخه خوانی داروخانه ، آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی ، آموزش دستیاری دندانپزشکی ، آموزش تکنسین  آزمایشگاه ، دوره های کامپیوتر ، آموزش فتوشاپ ، دوره های شبکه و… اشاره کرد.

این مجموعه با رویکرد گسترس خدمات و شعب خود آماده همکاری با افراد ، دانشگاه های ، انجمن های علمی و سایر موسسات آموزشی در سرتاسر کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۰۴۱-۴۱۶۴

با آپادانا همیشه یک قدم رو به جلو باشید.