×
خانه » دوره های آموزشی » دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز
15 نوامبر 2021

دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز

دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز

دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز

با تعیین مهارت‌های کامپیوتری در رزومه، می‌توانید توضیح دهید که دانش و تجربه‌ی قبلی‌تان چگونه این الزامات را برطرف می‌کنند یا حتی می‌توانید بیان کنید که دانشی فراتر از آن دارید. (دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز)

در این مقاله به اهمیت داشتن انواع مهارت‌های کامپیوتری در رزومه اشاره خواهیم کرد. امروزه، در بیش‌تر مشاغل تا حدودی از کامپیوترها، موبایل‌ها یا برنامه‌های نرم‌افزاری استفاده می‌شود. برخی از کارفرمایان انتظار دارند که داوطلبان شغل موردنظر درمورد برخی از برنامه‌های مشخص، دانش یا تجربه‌ی قبلی داشته باشند، در حالی که سایر آن‌ها آموزش‌هایی را در حین کار فراهم می‌کنند. اگر دانش عملی استفاده از نرم‌افزارهای متداول را داشته‌باشید، احتمالا کار با برنامه‌های جدید برای شما آسان‌تر باشد. (دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز)

به دلیل حضور بیش از پیش تکنولوژی در محیط‌های کاری، برای متقاضیان شغلی‌ای که مهارت های کامپیوتری دارند، تقاضای بسیاری وجود دارد. (آموزش مهارت های کامپیوتر در تبریز) با تعیین مهارت‌های کامپیوتری در رزومه، می‌توانید توضیح دهید که دانش و تجربه‌ی قبلی‌تان چگونه این الزامات را برطرف می‌کنند یا حتی می‌توانید بیان کنید که دانشی فراتر از آن دارید. (آموزش icdl در تبریز)

انواع مهارت‌های کامپیوتری

مهارت های کامپیوتری بسیاری وجود دارند؛ با وجود این، دانستن برخی از آن‌ها برای متقاضیان شغل در تمام صنایع مهم است. نوشتن حتمی برخی از مهارت های کامپیوتری در رزومه، شامل موارد زیر می‌شود:

۱) سیستم‌عامل Windows، یا  Mac OS  

سیستم‌‌عامل نرم‌افزاری است که عملیات ابتدایی کامپیوتر را مدیریت و پشتیبانی می‌کند. اگرچه انواع مختلفی برای سیستم‌های عامل‌ وجود دارند، بیش‌تر کارفرمایان از ویندوز یا مک استفاده می‌کنند. (دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز)

۲) مجموعه‌ی آفیس

مجموعه‌نرم‌افزارهای آفیس از ابزارهای بهره‌وری و مشارکتی، مانند مایکروسافت ورد (Word) ، اوت‌لوک (Outlook) و اکسل، تشکیل شده‌اند. آشنایی با چگونگی استفاده از این برنامه‌ها در انجام وظایف به شما کمک می‌کند. (آموزش اکسل در تبریز)

از جمله متداول‌ترین ابزارهای بهره‌وری می‌توان به پردازش‌گرهای کلمه‌ای، مانند مایکروسافت ورد و گوگل داک (Google Docs)، اشاره کرد. این ابزارهای نوشتاری به تولید فایل‌ها و مستندات دیجیتالی کمک می‌کنند. (دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز)

۳) نرم‌افزارهای ارائه (Power Point، Keynote)

مهارت‌های ارائه شامل مهارت‌های نرم و مهارت های کامپیوتری دررزومه می‌شوند. داشتن دانش پایه‌ای درمورد نرم‌افزارهای ارائه در بسیاری از مشاغل برای سازماندهی و ارائه‌ی ایده‌ها در داخل و خارج از شرکت لازم است. برنامه‌های متعددی، از جمله پاورپوینت، برای تهیه‌ی ارائه وجود دارند که در بسیاری از صنایع به طور گسترده از آن استفاده می‌شود. (دوره icdl در تبریز)

۴) صفحات گسترده (Excel، صفحات گسترده‌ی گوگل)

صفحات گسترده برنامه‌هایی هستند که برای سازماندهی داده‌ها و اطلاعات دیگر به صورت جدول و تبدیل آن‌ها به اعداد محاسباتی سریع مورد استفاده قرار می‌گیرند. صفحات گسترده را می‌توان برای تحلیل پیشرفته‌ی داده‌ها نیز به کار گرفت. (آموزش ویندوز درتبریز)

ممکن است برخی از کارفرمایان از شما انتظار داشته‌باشند که تجربه‌ی ابتدایی کار با نرم‌افزارهای صفحات گسترده را داشته‌باشید. اگر بیش‌تر برای مشاغل فنی درخواست بدهید، ممکن است دانستن ویژگی‌های پیشرفته‌ی صفحات گسترده نیز برای شما لازم باشد. (دوره مهارت های کامپیوتر در تبریز)

۶) نرم‌افزارهای حسابداری

مهارت در نرم‌افزارهای حسابداری برای کسانی که درخواست کار در مشاغل مربوط به بخش‌های اقتصاد یا تجارت دارند، بسیار مهم است. اگر برای کار در کسب‌وکارهای کوچک درخواست می‌دهید، در صورت نیاز به انجام وظایف مختلفی در این کسب‌وکار (مدیریت حساب‌ها، پرداختی‌ها و داده‌های مالی دیگر) مهارت‌ در نرم‌افزارهای حسابداری در بخش مهارت های کامپیوتری در رزومه بسیار سودمند خواهد بود. (آموزش پاورپوینت در تبریز)

برای مشاهده نمونه کلیپ و فیلم های آموزشی ICDL مجتمع آموزشی آپادانا روی دکمه زیر کلیک کرده و نمونه آموزش های رایگان مار را دنبال کنید.

سایر مقالات مرتبط

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.