×
خانه » وبلاگ » آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز
05 مارس 2023

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز

یکی از مشاغل پر مخاطب در کشور دستیار دندانپزشکی می باشد.  فرصت های شغلی برای دستیاران دندانپزشک به طور طبیعی در افزایش مداوم برای کسانی که مدرک خود را از یک موسسه معتبر آموزشی دریافت کرده اند می باشد. (آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز)

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز به عنوان کمک یار دندانپزشک شناخته می شود. فردی که بیمار را برای شروع عملیات پزشکی آماده می نماید و وسایل ضروری مورد نیاز را ضدعفونی می کند. او در تمامی مراحل درمان بر بالین بیمار و کنار پزشک حضور دارد و وسایل مورد نیاز پزشک را حاضر می کند. انجام تک تک این وظایف گسترده و متنوع نیازمند دانش و تخصص است. دستیاران دندانپزشک در کیلینیک ها و مطب های دندانپزشکی وظیفه مهمی بر عهده دارند.از جمله این وظایف آشنایی کامل با مواد و تجهیزات دندانپزشکی و کاربرد آنها، روش های درمانی، چگونگی کمک در درمان عمومی و تخصصی، اصول کامل نگهداری و استریلیزاسیون وسایل و نحوه ارتباط موثر با مراجعین دندانپزشکی و … می باشد(آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

دوره آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز در جهت ایجاد قابلیت های فوق و ارتقاء سطح دانش و مهارت های عملی دستیاران نقش بسزایی دارد. دستیار دندانپزشکی یکی از عناصر مهم در خدمات دندانپزشکی است. این فرد با پشتیبانی از دندانپزشکان، در مراحل مختلف درمانی به بیماران کمک می کند و از جمله این مراحل می توان به پذیرش بیمار، بررسی سوابق پزشکی، آماده کردن مواد و ابزارهای پزشکی و ارائه نکات پس از درمان به بیمار اشاره کرد. برای اینکه یک فرد بتواند به عنوان دستیار دندانپزشکی فعالیت کند، نیاز است که آموزش های لازم را دریافت کرده و مهارت های لازم را به دست آورده باشد. در این مقاله به بررسی مراحل آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز پرداخته می شود(آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز

آموزش منشی امور پزشکی در تبریز

دستیار دندان پزشک فردیست که در حین درمان به دندانپزشک کمک می کند و کنار او حضور دارد. دستیار دندانپزشک مهم ترین عضو در یک تیم پزشکی محسوب می شود، چرا که هر دندانپزشکی برای سرعت بخشیدن به کار های خود، نیازمند دستیاری است که با مهارت و توانایی هایش به او کمک کند. یک دستیار دندانپزشک می تواند با استفاده از تکنیک ها و مهارت های درمانی، خدمات پزشکی را به بیمار ارائه دهد. دستیار دندانپزشک باید مهارت های اخلاقی از جمله مهارت ارتباط و همدلی با بیمار، مهارت کنترل استرس بیمار، مهارت کار تیمی، روابط عمومی بالا، مهارت مدیریت، مهارت مسئولیت پذیری و …. را داشته باشد.

اهمیت یادگیری دوره دستیار دندان پزشکی در تبریز

یادگیری دوره دستیاری دندانپزشکی در تبریز، یکی از مهم‌ترین مراحل در تحصیلات پزشکی دندانپزشکی است. این دوره، برای دانشجویانی که از دانشکده دندانپزشکی فارغ‌التحصیل شده‌اند و قصد دارند تخصصی در زمینه دندانپزشکی ادامه دهند، الزامی است.در دوره دستیاری دندانپزشکی، دانشجویان با موضوعات مختلفی مانند پزشکی دهان و فک، جراحی دهان و فک، ارتودنسی، ایمپلنتولوژی، بیماری‌شناسی دهان و فک و … آشنا می‌شوند. این دوره، زمینه‌ای را برای شروع تخصصی شدن در یکی از رشته‌های مورد علاقه فراهم می‌کند.

از دیگر اهمیت‌های دوره دستیاری دندانپزشکی، بهبود مهارت‌های عملی و کاربردی دانشجویان در زمینه پزشکی دندانپزشکی است. در این دوره، دانشجویان به صورت عملی با بیماران درگیر می‌شوند و تجربیات کاربردی بیشتری کسب می‌کنند. همچنین، این دوره، فرصتی را برای شروع کار به عنوان دندانپزشک در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی فراهم می‌کند.دوره دستیاری دندانپزشکی، همچنین، اهمیت بسیاری در توسعه تخصصی دانشجویان دارد. این دوره، فرصتی را برای کسب دانش تخصصی و کاربردی در زمینه پزشکی دندانپزشکی فراهم می‌کند. با گذراندن این دوره، دانشجویان توانایی ادامه تحصیل در رشته‌های مختلف تخصصی را خواهند داشت(آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

بهترین آموزشگاه دوره دستیار پزشکی در تبریز

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز یکی از پرمخاطب ترین دوره های آموزشگاه آپادانا در تبریز می باشد. در واقع هنرجویان با شرکت در این دوره با تمامی مباحث مربوطه به صورت تئوری و هم به صورت عملی آشنا خواهند شد.دوره دستیار دندان پزشکی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می شود. ضمن اینکه این دوره ها برای تمامی افراد علاقه مند، مناسب است. بنابراین هیچ محدودیت سنی و جنستی برای دوره دستیار دندان پزشکی وجود ندارد.

از جمله مزیت های دیگر آموزشگاه آپادانا در تبریز، معرفی هنرجویان به بازارهای کار و معرفی هنرجویان مشتاق برای کارآموزی است. آموزشگاه آپادانا نسبت به یادگیری هنرجویان خود، مسئول است. به همین دلیل این دوره برای هنرجویانی که موفق به یادگیری کامل نشدند؛ قابل تکرار خواهد بود. هنرجویان می‌توانند از کمک پشتیبانان جهت پاسخ به پرسش هایشان در هر زمانی برخوردار شوند(آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز

سر فصل های دوره دستیار دندانپزشکی

  1. آشنایی با وظایف منشی امور پزشکی
  2. آشنایی با وظایف دستیار دندانپزشکی
  3. آشنایی با آناتومی دهان و دندان و بیماری ها
  4. نحوه کار با تجهیزات دندانپزشکی و ایمپلنت – جراحی-ارتودنسی
  5. آشنایی با استریلیزاسیون تجهیزات
  6. آشنایی با درمان های دندانپزشکی

مخاطبین دوره آموزشی دستیار دندانپزشکی

کلیه علاقه مندان به دستیار دنداپزشکی و تمامی افراد جویای کار و تمامی کسانی که می خواهد یک شغل خوب با درآمد عالی داشته باشند. (آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز

برای مشاهده نمونه کلیپ و فیلم های آموزشی دستیار دندانپزشکی مجتمع آموزشی آپادانا روی دکمه زیر کلیک کرده و نمونه آموزش های رایگان مار را دنبال کنید.

آموزش حضوری دوره دستیار دندان پزشکی

آموزش های حضوری در شهر تبریز و به صورت تئوری و عملی در مجهز ترین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر تبریز در دو شعبه فعال انجام می گیرد. به کارآموزان دوره پک های آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی به صورت رایگان اعطا می شود.

کارآموزان پس از سپری کردن این دوره آماده ورود به بازار کار بوده که در این زمینه نیز راهنمایی و هدایت می شوند. علاوه بر این خدمات پشتیبانی بعد از دوره توسط اساتید مجرب مجتمع آموزشی آپادانا به رایگان صورت می پذیرد.

آموزش مجازی دوره دستیار دندان پزشکی

به طور خلاصه آموزش مجازی یا غیر حضوری یعنی اینکه در خونه بمونی هر وقت تایم آزاد داشتی و تونستی DVD های آموزشی ارسالی مارو نگاه کنی تمرین کنی و اشکالاتت رو از اساتید مجتمع آپادانا بپرسی(آموزش دستیار دندانپزشکی در تبریز).

داخل پک های آموزشی ارسالی

بعد از ثبت نام دوره آموزشی و پرداخت هزینه دوره ، پک آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی برای کارآموزان ارسال می گردد. محتوای DVD ها شامل فیلم های کلاس های حضوری با کیفیت بالا و به صورت گلچین اساتید بوده و کارآموز با مشاهده این فیلم ها قادر به یادگیری عالی در خانه و در تایم های آزاد خواهد بود.

پک های آموزش مجازی

گواهینامه آموزشی برای دوره دستیار دندان پزشکی

طبق روال آموزشگاه برای دوره های آموزشی حضوری و مجازی گواهینامه صادر می شود . هیچ تفاوتی مابین گواهینامه دوره های حضوری و مجازی وجود نداشته و امکان صدور سه نوع گواهینامه آموزشی برای کارآموزان میسر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه های آموزشی با ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی دستیار دندانپزشکی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آپادانا راه های مختلفی وجود دارد. کارآموزان می توانند از طریق مراجعه حضوری + تماس تلفنی +ثبت نام از طریق واتساپ + ثبت نام از طریق اینستاگرام + ثبت نام از طریق تلگرام + ثبت نام آنلاین از طریق همین وبسایت اقدام نمایند.

سایر مقالات مرتبط

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *