×
خانه » دوره های آموزشی » آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی
05 مه 2021

آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی

یکی از مشاغل پر سود در کشور تعمیرات تجهیزات پزشکی دندانپزشکی و بیمارستانی می باشد. با افزایش قیمت روز افزون ارز و سختی واردات تجهیزات پزشکی و تمایل به افزایش عمیر مفید تجهیزات موجود .  این شغل یکی از پر درآمدترین مشاغل کشور می باشد. (آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی)

آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی

تعمیر تجهیزات دندانپزشکی یکی از خدمات مهم و کاربردی به مجموعۀ دندانپزشکان می باشد. با توجه به کاربرد مهم و تخصصی که هر کدام از دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی در امور درمان دندان بیماران دارند.

در نتیجه با گذشت زمان و استفادۀ متعدد از وسایل دندانپزشکی، ممکن است برخی از تجهیزات با اختلال عملکرد مواجه شوند. به همین دلیل به صورت دوره ای می توان از خدمات سرویس دوره ای تعمیر تجهیزات دندان پزشکی استفاده نمود. (آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی در تبریز)

عدم رسیدگی به وضعیت تجهیزات دندانپزشکی، موجب بروز مشکل در عملکرد درمانی دندانپزشک می شود چون تجهیزات آسیب دیده. همان عملکرد و دقت اولیۀ لازم را نخواهد داشت. به همین دلیل قشر دندانپزشک نسبت به تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی توجه ویژه ای دارند چون همانطور که پیش از این به آن اشاره نمودیم، تأثیر قابل توجهی در سرعت و دقت عملکرد وسایل دندانپزشکی دارد.

آموزش تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

تجربه و سابقه در تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی دو ویژگی را بهمراه خواهد داشت.

یکی از ویژگی و مزیت های ایجاد شده در تشخیص راحت تر ایراد و مشکل پیش آمده برای دستگاه میباشد. افراد و تعمیرکارانی که در این حوزه فعالیت میکنند و تعداد دستگاه های زیادی را نیز تعمیر کرده اند به خوبی میدانند که مشکل دستگاه مد نظر در چیست و به درستی میتوانند مشکل پیش آمده را تشخیص دهند.

دومین ویژگی که با تجربه بالا در زمینه تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ایجاد میشود کوتاه شدن روند تعمیر میباشد و تعمیرکار میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه را  تعمیر کند. افراد ناشی و غیر حرفه ای به دلیل اینکه تجربه کمی دارند نمیتوانند مشکل پیش آمده را  در صورتیکه تشخیص هم داده شود بر طرف کنند و زمان زیادی ممکن است به طول انجامد. (آموزش تعمیرتجهیزات دندانپزشکی)

 

دوره های تجهیزات دندانپزشکی در تبریز

تجهیزات دندان پزشکی همواره در حال ارتقا هستند که از این رو تعمیرات این دستگاه ها به تجهیزاتی جدید و متناسب با سیستم آنها نیاز دارد.

یک مجموعه که در زمینه تعمیر تجهیزات دندانپزشکی فعالیت میکند باید از این دسته تجهیزات و امکانات برخوردار باشد و بتواند تعمیر را با کمک این تجهیزات با اصولی ترین روش ها به انجام برساند.

هر زمان که تجهیزات دندانپزشکی شما به تعمیر نیاز پیدا کردند بهتر است ابتدا مرکز و یا تعمیرگاه مد نظر را از این لحاظ مورد بررسی قرار دهید و تنها مراکزی را انتخاب نمایید که مدرن و مجهز هستند.

سر فصل های دوره تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

نگهداری و تعمیرات و همچنین نصب و راه اندازی دستگاههای

-آمالگاماتور – لایت کیور

– جرم گیر کویترون و پیزون و ایرفلو

– اینسترومنت ها شامل توربین و آنگل و ایرموتور

– رادیوگرافی -دوربین داخل دهان

-کمپرسور یخچالی و اویل فری

– اتوکلاو – ساکشن

-یونیت – صندلی

آشنایی با نحوه ثبت شرکت ها ، قوانین مالیاتی و..

مخاطبین دوه آموزشی تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی

کلیه علاقه مندان به تجهیزات دندانپزشکی تمامی افراد جویای کار و تمامی کسانی که می خواهد یک شغل خوب با درآمد عالی و بازاریابی ساده داشته باشند. حرفه تعمیرات تجهیزات دندان پزشکی نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشور های جهان نیز می تواند مفید واقع شود. (آموزش تعمیرات تجهیزات پزشکی)

برای مشاهده نمونه کلیپ و فیلم های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا روی دکمه زیر کلیک کرده و نمونه آموزش های رایگان مار را دنبال کنید.

آموزش حضوری این دوره

آموزش های حضوری در شهر تبریز و به صورت تئوری و عملی در مجهز ترین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر تبریز در دو شعبه فعال انجام می گیرد. به کارآموزان دوره پک های آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی به صورت رایگان اعطا می شود.

کارآموزان پس از سپری کردن این دوره آماده ورود به بازار کار بوده که در این زمینه نیز راهنمایی و هدایت می شوند. علاوه بر این خدمات پشتیبانی بعد از دوره توسط اساتید مجرب مجتمع آموزشی آپادانا به رایگان صورت می پذیرد.

آموزش مجازی یعنی چه؟

به طور خلاصه آموزش مجازی یا غیر حضوری یعنی اینکه در خونه بمونی هر وقت تایم آزاد داشتی و تونستی DVD های آموزشی ارسالی مارو نگاه کنی تمرین کنی و اشکالاتت رو از اساتید مجتمع آپادانا بپرسی.

داخل پک های آموزشی ارسالی چیه؟

بعد از ثبت نام دوره آموزشی و پرداخت هزینه دوره ، پک آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی برای کارآموزان ارسال می گردد. محتوای DVD ها شامل فیلم های کلاس های حضوری با کیفیت بالا و به صورت گلچین اساتید بوده و کارآموز با مشاهده این فیلم ها قادر به یادگیری عالی در خانه و در تایم های آزاد خواهد بود.

پک های آموزش مجازی

گواهینامه آموزشی برای این دوره

طبق روال آموزشگاه برای دوره های آموزشی حضوری و مجازی گواهینامه صادر می شود . هیچ تفاوتی مابین گواهینامه دوره های حضوری و مجازی وجود نداشته و امکان صدور سه نوع گواهینامه آموزشی برای کارآموزان میسر می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه های آموزشی با ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آپادانا راه های مختلفی وجود دارد. کارآموزان می توانند از طریق مراجعه حضوری + تماس تلفنی +ثبت نام از طریق واتساپ + ثبت نام از طریق اینستاگرام + ثبت نام از طریق تلگرام + ثبت نام آنلاین از طریق همین وبسایت اقدام نمایند.

سایر مقالات مرتبط

مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا

مجتمع آموزشی آپادانا

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.