×
خانه » وبلاگ » آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز
27 فوریه 2023

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز

یکی از مشاغل پر سود در کشور تعمیرات تجهیزات تصویر بداری پزشکی ، پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی می باشد. با افزایش قیمت روز افزون ارز و سختی واردات تجهیزات پزشکی و تمایل به افزایش عمر مفید تجهیزات موجود. این شغل یکی از پر درآمدترین مشاغل کشور می باشد. (آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز)

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز

آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز

تجهیزات تصویربرداری به عنوان یکی از تجهیزات اساسی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، در تشخیص و درمان بسیاری از بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه این تجهیزات دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای هستند، نیاز به تخصص و تجربه بالا در تعمیر آن‌ها حس می‌شود. در این مقاله، به معرفی تجهیزات تصویربرداری، علت نیاز به تعمیرات آن‌ها، اجزای مختلف تجهیزات تصویربرداری و نحوه آموزش تعمیرات آن‌ها پرداخته می‌شود.

تجهیزات تصویربرداری: تجهیزات تصویربرداری عبارتند از: رادیوگرافی، سونوگرافی، توموگرافی، مغناطیسی تصویربرداری (MRI)، کامپیوتریزه توموگرافی (CT) و پزشکی هسته‌ای. هر یک از این تجهیزات دارای نحوه عملکرد، نحوه کاربرد و نحوه تعمیرات مختلفی هستند.علت نیاز به تعمیرات تجهیزات تصویربرداری: از آنجایی که تجهیزات تصویربرداری دارای اجزای پیچیده‌ای هستند، مشکلات فنی و خرابی در آن‌ها ممکن است به صورت دوره‌ای به وجود آید. همچنین، نگهداری و تعمیرات منظم در این تجهیزات باعث افزایش عمر مفید و بهبود کارایی آن‌ها می‌شود.

گسترش روز افزون علم و تکنولوژی خصوصا در جنبه های مختلف زندگی از جمله پزشکی امری انکارناپذیر است. بدیهی است توسعه علم پزشکی بدون وجود تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مختلف غیر ممکن میباشد و به نوعی رشد این علم را میتوان مدیون وجود دستگاهها و تجهییزات پزشکی و آزمایشگاهی دانست. (آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز)

این دوره توانایی حرفه ای فراگیران را به سطحی می رساند که بتوانند وارد بازار کار شوند و همچنین کارایی و کیفیت کار شاغلین را به طور قابل توجهی بالا می برد. کلیه تجهیزات و دستگاه های مرتبط به طور عملی دراختیار فراگیران قرار گرفته و با آنها آشنا می شوند.

بحث های مربوط به ایمنی این تجهیزات از مباحث کلیدی می باشد که در این دوره به آن پرداخته می شود. نکات کلینیکی کار با این تجهیزات به طور مبسوط مورد بحث قرار می گیرد. (آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز)

آموزش تعمیر تجهیزات تصویر برداری پزشکی در تبریز

 یکی از مهم ترین مزایای دوره های آموزشی تجهیزات تصویر برداری پزشکی آشنایی با اپراتوری تجهیزات پزشکی، خروجی استاندارد و قابل قبول تجهیزات پزشکی و همچنین نحوه ی عملکرد و کارایی آن دستگاه پزشکی مورد آزمون کنترل کیفی می باشد.شرکت کنندگان در این دوره ضمن آموزش تئوری مباحث و آشنایی با نحوه کار و عملکرد تجهیزات بصورت عملی تعمیرات . و عیب یابی تجهیزات را نیز فرا می گیرند و آماده ورود به بازارکار تجهیزات پزشکی، تصویر برداری پزشکی  و بیمارستانی می شوند.

دوره های آموزشی در فضای مناسب کارگاهی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد. و تجهیزات مربوط به هر روش در اختیار کارآموز قرارداده می شود تا خود با انجام تست مراحل عملی آن را فراگیرد.

اهمیت یادگیری تعمیر تجهیزات تصویر برداری پزشکی

یادگیری آموزش تعمیرات تجهیزات تصویربرداری در تبریز به شما کمک زیادی خواهد کرد. تجهیزات تصویربرداری از مهمترین وسایلی هستند که در بسیاری از صنایع، به ویژه صنعت پزشکی استفاده می‌شوند.

یادگیری تعمیرات تجهیزات تصویربرداری به شما این امکان را می‌دهد که در کارهای تعمیری خود به طور مستقل عمل کنید و نیازی به استفاده از خدمات فنی و تعمیراتی دیگر نداشته باشید که ممکن است هزینه‌های بالایی به دنبال داشته باشد. همچنین با یادگیری تعمیرات تجهیزات تصویربرداری، می‌توانید مشکلات فنی و تعمیراتی این دستگاه‌ها را به راحتی و با دقت بالا حل کنید.

علاوه بر این، با داشتن توانایی تعمیر تجهیزات تصویربرداری، می‌توانید به عنوان یک تعمیرکار در این صنعت وارد شوید و درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با توجه به رونق صنعت تجهیزات تصویربرداری، داشتن توانایی تعمیرات این دستگاه‌ها به شما کمک می‌کند تا به یکی از فرصت‌های شغلی موجود در این صنعت دست یابید.در کل، یادگیری آموزش تعمیرات تجهیزات تصویربرداری در تبریز به شما کمک می‌کند تا به صورت مستقل در کارهای تعمیراتی خود عمل کنید و در ضمن، به دنبال فرصت‌های شغلی در صنعت تجهیزات تصویربرداری باشید.

دوره های مهندسی تصویر برداری پزشکی در تبریز

یکی از بهترین آموزش های عملی برای رشته های مهندسی پزشکی و مهندسی برق و الکترونیک. آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری پزشکی می باشد.کارآموزان این دوره با روش های تعمیرات انواع تجهیزات تصویر برداری پزشکی و بیمارستانی از جمله نقشه خواني، تعمير و کاربري دستگاه راديولوژي و فلوروسکوپي، دستگاه هاي فک و دندان، گرافي و اسکوپي و اوالتراسوند و… آشنا می شوند.

سر فصل های دوره تعمیرات تجهیزات تصویربرداری

  • تعمیر و کاربری دستگاه رادیولوژی
  • تعمیر و کاربری دستگاه فلوروسکوپی
  • تعمیر و نگهداری دستگاه فک و دندان
  • تعمیر و نگهداری سونوگرافی
  • تعمیر و نگهداری اسکوپی

مخاطبین دوه آموزشی تعمیرات تجهیزات تصویر برداری

کلیه علاقه مندان به تجهیزات پزشکی تمامی افراد جویای کار و تمامی کسانی که می خواهد یک شغل خوب با درآمد عالی و بازاریابی ساده داشته باشند. حرفه تعمیرات تجهیزات تصویر برداری پزشکی نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشور های جهان نیز می تواند مفید واقع شود.(آموزش تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز)

برای مشاهده نمونه کلیپ و فیلم های آموزشی تعمیرات تجهیزات تصویربرداری پزشکی مجتمع آموزشی آپادانا روی دکمه زیر کلیک کرده و نمونه آموزش های رایگان مار را دنبال کنید.

آموزش حضوری این دوره

آموزش های حضوری در شهر تبریز و به صورت تئوری و عملی در مجهز ترین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر تبریز در دو شعبه فعال انجام می گیرد. به کارآموزان دوره پک های آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی به صورت رایگان اعطا می شود.

کارآموزان پس از سپری کردن این دوره آماده ورود به بازار کار بوده که در این زمینه نیز راهنمایی و هدایت می شوند. علاوه بر این خدمات پشتیبانی بعد از دوره توسط اساتید مجرب مجتمع آموزشی آپادانا به رایگان صورت می پذیرد.

آموزش مجازی

به طور خلاصه آموزش مجازی یا غیر حضوری یعنی اینکه در خونه بمونی هر وقت تایم آزاد داشتی و تونستی DVD های آموزشی ارسالی مارو نگاه کنی تمرین کنی و اشکالاتت رو از اساتید مجتمع آپادانا بپرسی.

داخل پک های آموزشی ارسالی

بعد از ثبت نام دوره آموزشی و پرداخت هزینه دوره ، پک آموزشی شامل جزوات و DVD های آموزشی برای کارآموزان ارسال می گردد. محتوای DVD ها شامل فیلم های کلاس های حضوری با کیفیت بالا و به صورت گلچین اساتید بوده و کارآموز با مشاهده این فیلم ها قادر به یادگیری عالی در خانه و در تایم های آزاد خواهد بود.

پک های آموزش مجازی

گواهینامه آموزشی برای این دوره

طبق روال آموزشگاه برای دوره های آموزشی حضوری و مجازی گواهینامه صادر می شود . هیچ تفاوتی مابین گواهینامه دوره های حضوری و مجازی وجود نداشته و امکان صدور سه نوع گواهینامه آموزشی برای کارآموزان میسر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه های آموزشی با ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی تعمیرات تجهیزات تصویر برداری در تبریز

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آپادانا راه های مختلفی وجود دارد. کارآموزان می توانند از طریق مراجعه حضوری + تماس تلفنی +ثبت نام از طریق واتساپ + ثبت نام از طریق اینستاگرام + ثبت نام از طریق تلگرام + ثبت نام آنلاین از طریق همین وبسایت اقدام نمایند.

سایر مقالات مرتبط

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *