×

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا می باشد. آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در تبریز را می توان یکی از شاخه های جذاب. و پرطرفدار رشته الکترونیک دانست. که بسیاری از افراد علاقمند به فعالیت در این شاخه می باشند. (آموزش تعمیرات برد الکترونیک)

آموزشگاه آپادانا با هدف افزایش مهارت و توانایی تعمیرات برد الکترونیک. در افراد فارغ التحصیل سالهاست که این دوره را برگزار می نماید. فراگیران با گذراندن دوره تعمیرات برد الکترونیک. تبحرهای لازم در امر تعمیر برد لوازم خانگی ، پزشکی ، صنعتی و کامپیوتر و… آن را بدست می آورند. آشنایی با این حرفه فرصتی مناسب برای افرادیست. که به دنبال یک کار تمام وقت و یا نیمه وقت می باشند(دوره تعمیرات برد الکترونیک).

آموزش تعمیرات برد الکترونیک در تبریز

همانطور که در جریان هستید امروزه با توجه نیاز بیشتر تعمیرکارن برای تعمیر برد بدلیل قیمت بالای برد ها تعمیرکاران را به این سمت سوق داده است که از لحاظ دانش علمی خود را ارتقا داده که بتوانند کسب درآمد بیشتری داشته باشند.

دردوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی ، ابتدا شما را با مبانی اولیه برق،الکترونیک عمومی ،شناخت کلیه قطعات روی سطح برد ،نحوه تست قطعات روی سطح برد،نحوه نقشه خوانی ،تعویض قطعات و … شما در این دوره بصورت کاملا تخصصی و عملی روی سطح برد کار کرده و نحوه عیب یابی آن را آموزش میبینید بطوری که در پایان دوره براحتی میتوانید برد های نظیر لباسشویی،ظرفشویی و … را تعمیر کرده و رفع عیب کنید.

دوره تعمیرات برد در تبریز

یکی از پرطرفدار ترین و کاربردی ترین دوره ها ، دوره آموزشی تعمیرات و عیب یابی برد الکترونیک در آموزشگاه فوق تخصصی برق و الکترونیک آپادانا می باشد . آموزشگاه فوق تخصصی برق و الکترونیک آپادانا ،  با تجهیز کردن کارگاه دوره آموزش تعمیرات و عیب یابی برد مطابق استاندارد های سازمان فنی وحرفه ای و از اساتیدی بهره میبرد  که تماما علاوه بر اینکه فارغ التحصیلان دانشگاه هستند ، چندین سال در بازار و صنعت مشغول به طراحی و همکاری در پروژه های مختلف میباشند(دوره تعمیر برد الکترونیک).

لذا  کارآموزانی که این دوره را به پایان می رسانند به راحتی میتوانند مدارک  فنی و حرفه ای را گرفته و با فراغی باز وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد های عالی بپردازند . این دوره توسط اساتید خبره و کاملا عملی برگزار می شود به طوری که شخص در پایان دوره آموزشی کاملا مسلط به این دوره هست و میتواند پروژه های زیادی را  انجام دهد و به طور کلی به صورت تضمینی و به طور کامل این دوره را فرا میگیرید

کلاس تعمیرات برد در تبریز

  • آشنایی با انواع وسایل اندازه گیری الکترونیکی و کار با آن ها ؛ شامل اسیلوسکوپ ؛ مولتی متر و …
  • قطعه شناسی و  روش تست قطعات الکترونیکی و الکتریکی
  • آشنایی با منابع تغذیه خطی و سوئیچینگ
  • آشنایی به مدار های کنترل و فرمان(ماسفتها ؛ رله ها ؛ درایورها و…)
  • اصول مونتاژ و دمونتاژ قطعات DIP/SMD
  • ترمیم برد و شناسایی بردهای تک لایه ؛ دو لایه و…
  • کار با دستگاه های انداره گیری ؛ شامل مولتی متر ؛ اسیلوسکوپ ؛ هیتر هوای گرم و هویه SMD
  • خرابی باتری ها و روش تست باتری و شوک دادن
  • ارائه راهکارهای عملی جهت تعمیر انواع برد
مجتمع آموزشی آپادانا