×

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آموزش تعمیرات برد الکترونیک

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزشی آپادانا می باشد. آموزش تعمیرات برد الکترونیکی را می توان یکی از شاخه های جذاب. و پرطرفدار رشته الکترونیک دانست. که بسیاری از افراد علاقمند به فعالیت در این شاخه می باشند. (آموزش تعمیرات برد الکترونیک)

آموزشگاه آپادانا با هدف افزایش مهارت و توانایی تعمیرات برد الکترونیک. در افراد فارغ التحصیل سالهاست که این دوره را برگزار می نماید. فراگیران با گذراندن دوره تعمیرات برد الکترونیک. تبحرهای لازم در امر تعمیر برد لوازم خانگی ، پزشکی ، صنعتی و کامپیوتر و… آن را بدست می آورند.

آشنایی با این حرفه فرصتی مناسب برای افرادیست. که به دنبال یک کار تمام وقت و یا نیمه وقت می باشند.

با توجه به متفاوت بودن بردها کاری پیچیده بوده و نیاز به تخصص در این زمینه دارد. این موضوع بازار کار این رشته را بسیار داغ و پر رونق کرده است. دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و کار عملی با نرم افزار عیب یابی برد و تحلیل برد الکترونیکی. و در آموزشگاه مجتمع آموزشی آپادانا برگزار می شود. آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی صنعتی در کارگاهی کاربردی. در راستای تعمیرات انواع بردهای موجود در بازار می باشد. در این دوره آموزشی هنرجویان با اصول نقشه خوانی و مسیر یابی همچنین در پی آن عیب یابی. انواع بردهای dip و smd آشنا شده. و می توانند پس از تحلیل بردهای الکترونیک آنها را تعمیر کنند. کارگاه یادگیری بردهای الکترونیکی نیز به صورت عملی. و تخصصی تحت نظر اساتید با تجربه برگزار می گردد.

جهت شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی. نیاز به پیشنیاز خاصی نیست. و کلاس ها از صفر یا پایه شروع می شود. با شرکت در دوره های تعمیرات برد الکترونیک. شما توانایی هایی مانند تسلط بر قطعات الکترونیکی برد. تعمیرات انواع بردهای صنعتی و عمومی. تسلط بر تعمیرات برد با استفاده از service manual و. … را به دست آورده. و در نهایت مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات بردهای الکترونیکی را دریافت می نمایید.

آموزش تعمیرات برد الکترونیک به دلیل افزایش قیمت ها در بازار. دیگر کسی تمایل به جایگزینی ندارد و به تعمیرات روی آورده اند. و به دلیل وجود تنوع در بازار تخصص داشتن. در این زمینه یک نیاز اساسی می باشد.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آپادانا راه های مختلفی وجود دارد. کارآموزان می توانند از طریق مراجعه حضوری. + تماس تلفنی +ثبت نام از طریق واتساپ. + ثبت نام از طریق اینستاگرام. + ثبت نام از طریق تلگرام + ثبت نام آنلاین. از طریق همین وبسایت اقدام نمایند.

۰۴۱-۳۳۳۶۹۰۵۲